BOTULOTOXIN  vyhlazení vrásek

Přemýšlíte nad aplikací botulotoxinu? Ve své podstatě se jedná o jed. Ten je vpravován tenkou jehličkou do mimického svalstva. Po aplikaci dochází k nečinnosti těchto svalů. Díky tomu dochází k tomu, že  se již nemohou prohlubovat vzniklé vrásky v obličeji. Nejčastěji se vpichuje do oblasti čela,  vrásek kolem očních koutků a nosu. Tato místa jsou pro aplikaci bezpečná a velmi dobře se tímto zákrokem zpomaluje projev stárnutí pleti v obličeji. Vrásky nejsou tak markantní a hlavně se neprohlubují.

Aplikace BOTULOTOXINU je vhodná                                                        
 • máte-li vrásky kolem oči (vějířkovité vrásky)
 • vrásky vodorovné v oblasti čela
 • vrásky mezi obočím od mračení
 • vrásky v oblasti kořenu nosu                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Chci se objednat ke konzultaci 
    

   cena je závislá na

  počtu použitých  jednotek 

   cena za
   jednotku
   10 jednotek
   1.500,-
   20 jednotek
   3.000,-
   30 jednotek
   4.000,-
   40 jednotek
   4.500,-
   50 jednotek
   5.000,-
         Délka aplikace BOTOLUTOXINU je cca 15 minut. Je prováděna bez anesteze a pacientka odchází  po aplikaci domů. Je nutné po zákroku 4 až 5 hodin zůstat ve svislé poloze (nelehat si). V průběhu 1 týdne se nedoporučuje návštěva kosmetiky , bazénů či sauny. Účinek látky BOTOLUTOXINU není trvalý a je nutné zákrok opakovat v rozmezí 6 měsíců - je to u každého klienta jinné.   
WWW.CBPklinika.cz. Copyright Bílková©2017    www.estetikon.cz         

 .