Depilace cukrovou pastou

Už vás nebaví neustálé holení žiletkou? Máte problém se zarůstáním chloupků? Uvažujete o depilaci voskem, ale bojíte se bolesti? Vyzkoušejte u nás depilaci cukrovou pastou a ukažte se v plné kráse. Vyškolená kosmetička se postará o jakékoliv místo na vašem těle, kde vás neustálé chloupky trápí.

Průběh depilace

Depilace cukrovou pastou je zcela přírodní kůra založená na pastě z glukózy a vody. Mírně zahřátou směs kosmetička nanese na kůži a jemně ji vmasíruje. Pokud je to potřeba, může před aplikací nanést pudr proti podráždění.

Pasta přilne ke chloupkům. Na rozdíl od vosku, se ale nepřichytne i ke kůži a péče je tak téměř bezbolestná. Pak ji, rukou nebo pomocí depilačních pásků, kosmetička strhne po směru růstu chloupků. Díky tomu se nepřetrhnou, ale vytrhnou celé. Pastu je možné nanést na jedno místo několikrát. Po odstranění ošetří kosmetička kůži podepilačním sérem proti zarůstání a dorůstání chloupků.

Efekt

Chloupky je možné trhat již při 2-4 milimetrech, proto můžete pravidelnou péčí docílit stále hladké pokožky. Před první depilací se zhruba týden neholte, minimálně deset dní pak nebude nutné sahat po žiletce. Vytrháváním chloupky slábnou, a díky tomu se efekt depilace stále prodlužuje.

U nás není problém depilovat žádné místo. Například:

  • ·        podpaží
  • ·        nohy
  • ·        třísla a intimní partie ,,brazilka,,
  • ·        ruce
  • ·        obličej (obočí, horní ret, tváře) 

Cukrová pasta je zcela přírodní a je vhodná pro každou, i velmi citlivou, pleť. 

Před samotným depilováním

Před vaší návštěvou, bychom vás rádi požádali, abyste věnovali pozornost vaší osobní hygieně. Pro účinné odstranění chloupků doporučujeme, aby chloupky nebyly kratší než 0,3 cm, avšak ideálně o 0,5 cm. Současně by nežádoucí chloupky neměly být delší než 1 cm, použití cukrové pasty na dlouhé chloupky by mohlo být nepříjemný.

Ceník jednotlivých partii

 obličej brada + líce 250 kč
  horní ret 150 kč
 horní část těla podpaží 280 kč
  ramena 200 kč
  celé ruce 450 kč
  záda od 600 kč
  hrudník od 450 kč
  břicho  od 450 kč
intimní partie ženy 750 kč
intimní partie  muži 850 kč
 hýždě  250 kč
 dolní část těla třísla 250 kč
  stehna + třísla 650 kč
  lýtka 400 kč
  nárty + prsty 150 kč
Balíček kompletní depilace 
celého těla  AKCE  od 1.6.-1.8.2018
 
 1200 kč

WWW.CBPklinika.cz. Copyright Bílková©2017    www.estetikon.cz         

 .