Liposukce boků

 

Tuk na bocích je trápením pro obrovské množství žen i mužů. Hlavně proto, že v této partii je téměř nemožné se ho zbavit zdravým životním stylem a cvičením. Vyzkoušeli jste už úplně všechno? Začněte přemýšlet o liposukci boků.

Muži vs. ženy

U žen se tuk hromadí nejčastěji nad kyčlemi, muži se naopak snaží zbavit nechtěné hmoty spíše pod kyčlemi. V obou případech může výrazně pomoci zákrok chirurga. Podstoupit ho může téměř každý. Rozmyslet si ho ale musíte, pokud trpíte následujícím onemocněním:

  • ·        cukrovka
  • ·        zdravotní problémy se srdcem
  • ·        onemocnění plic nebo
  • ·        krevního oběhu

 

Pokud už jste se rozhodli, objednejte se na konzultaci. Na ní lékař zhodnotí váš stav a rozhodne, jak rozsáhlý výkon provede a jakou metodu přesně zvolí. Na tom záleží také doba rekonvalescence. Většinou již za pár dnů můžete nastoupit zpět do práce a za několik týdnů se vrátíte k úplně běžnému způsobu života. Do té doby budete nosit speciální kompresní prádlo.

Hlavně nenápadně

Zákrok vždy provádí zkušený lékař, který tuk odsává speciální kanylou pod tlakem tak, aby ho odstranil co nejvíce. Přitom, ale zajistí, aby nebyly patrné přechody mezi ošetřenými a již neošetřenými částmi těla. Tuk předem rozruší roztokem, který pak odsaje společně s nežádoucí tkání. Místa vpichu vybírá tak, aby byly co nejméně rozpoznatelné. Ideálně v prostorech přirozených záhybů těla

Liposukce boků  v lokální anestezii 14.000,-
 Liposukční prádlo  

                                                                                                                                             CHCI OBJEDNAT NA KONZULTACI 
 

WWW.CBPklinika.cz. Copyright Bílková©2017    www.estetikon.cz         

 .