Liposukce kolen

Jeden z nejméně rozsáhlých zákroků, který ale přináší velké výsledky. To je liposukce kolen. Často ji provádíme společně s liposukcí stehen (odkaz), pro dosažení lepšího výsledku. Ale tuk na vnitřní straně kolen trápí někdy i štíhlé ženy a muže.

V tomto případě je téměř nemožné zhubnout kolena pouhou dietou a cvičením. Pokud jste se o to ale pokusili a stále nic, pomůžeme vám vyřešit váš drobný nedostatek. K tomuto zákroku přistupuje stále více klientů.

Objednejte se

Jste zdraví, netrápí vás potíže se srdcem, plícemi, krevním oběhem či cukrovkou? Pak se objednejte na konzultaci k lékaři a domluvte s ním konkrétní rozsah a okolnosti zákroku.

Při operaci lékař napustí tkáň roztokem, který pak pod tlakem odstraní speciální kanylou společně s nežádoucím tukem. Jizvy po vpiších by neměly být vůbec patrné. Doba rekonvalescence záleží na rozsahu - jestli podstoupíte pouze liposukci kolen, nebo i další. Většinou ale za dva až tři dny můžete nastoupit zpět do práce a za několik týdnů se vrátit zpět k běžnému způsobu života včetně sportu.

 Liposukce kolen zákrok v lokální anestezii 9.900,-
 Liposukční prádlo   

                                                                                                                                             CHCI SE OBJEDNAT NA KONZULTACI

Liposukce kolen a části vnitřních stehen   WWW.CBPklinika.cz. Copyright Bílková©2017    www.estetikon.cz         

 .