Modelace prsou

Těhotenství, kojení, stárnutí, změny váhy. To vše má vliv na pevnost ženských prsou. Bohužel právě tyto okolnosti mohou způsobovat povislá ňadra. Pokud i vy chcete zpět dekolt, který jste měli v mládí, přemýšlejte o modelaci prsou.

Při ní operatér pozvedne prsní bradavku a dvorec a vymodeluje celý prs. Zákrok dělá v celkové narkóze a proto mu předchází i předoperační vyšetření. Řez může chirurg vést okolo dvorce a dolů k podprsní rýze několika různými způsoby. Volí ho podle konkrétní potřeby tak, aby měla operace co nejzdárnější výsledek a zároveň byla jizva co nejméně viditelná a nedošlo později k jejímu deformování. V některých případech může odborník doporučit i vložení silikonovéhoimplantátu.

Operace trvá jednu a půl až tři hodiny a většinou ještě jeden den zůstává klientka na klinice. Několik dní budete unavenější a prsa mohou pobolívat a budou oteklá. Po několika dnech vyměníte obvazy za elastickou podprsenku a za týden až 10 dní se můžete vrátit do práce. Minimálně měsíc se vyvarujte námahy, hlavně zvedání čehokoliv nad hlavu. Vyhněte se také fyzickému kontaktu po dobu, dokud vám to nebude příjemné.

Těhotenství a kojení

Operace nemusí ovlivnit schopnost kojit. Pokud ale těhotenství ještě plánujete, počítejte s tím, že modelace nezastaví přirozené tělesné změny a tudíž může dojít k opětovnému poklesu prsou. Je tedy vhodné zvážit zákrok až po ukončení kojení.


                                                                                                                                               CHCI OBJEDNAT NA KONZULTACI  

WWW.CBPklinika.cz. Copyright Bílková©2017    www.estetikon.cz         

 .