Zmenšení prsou

 Máte veliká prsa? Bolí vás záda, krk nebo ramena? Chcete vypadat štíhleji? Uvažujte o zmenšení prsou. Operace.dokáže upravit vaše ňadra o několik velikostí a zbavit vás konečně trápení s bolestí. Přinese vám úplně nový vzhled.

Objednejte se na konzultaci, kde vám lékař doporučí zákrok přesně na míru. Zjistí také, jestli pro vás není vhodnější například modelace prsou.

Při operaci, která se provádí nejdříve ve dvaceti letech, chirurg provede řez pod prsy ve tvaru kotvy a odstraní přebytečnou tkáň. Dále upraví pozici bradavky. Existuje několik metod závislých na rozsahu zákroku a také očekávání klientky. Některé neznemožňují kojení, jiné jsou rozsáhlejší. Všechny lékař provádí v celkové anestezii.

Zotavování

Proto je po operaci nutné zůstat ještě minimálně jeden den na klinice. Několik týdnů se také nosí chirurgická podprsenka, která po pár dnech nahradí obvazy. Do práce se můžete vrátit zhruba po týdnu, v závislosti na fyzické náročnosti zaměstnání. První dny po zákroku také počítejte, že občas užijete léky proti bolesti a ňadra budou oteklá. Minimálně měsíc pak vysaďte cvičení.

Výsledek je trvalý, ale postupem času nejde vyloučit mírný pokles prsou. Proto přesně dodržujte doporučení lékařů.                                                                                                                                                 CHCI SE OBJEDNAT NA KONZULTACI 


WWW.CBPklinika.cz. Copyright Bílková©2017    www.estetikon.cz         

 .