Produkty-Nutri-Food-Plan-spolu-NEW-logo-2018-v-dvoch-vrstvach-s-tienom

Dobře víme, že cesta za vysněným vzhledem nejde jen skrz ruce plastického chirurga. Celá řada vašich problémů se pojí i s redukcí váhy pomocí diet. Bohužel to často bývá ta nejtěžší část, se kterou je obtížné poprat se úplně sám. A protože uděláme vše pro to, abyste se ve svém těle cítili skvěle, zprostředkovali jsme vám úžasné programy na hubnutí NUTRI FOOD PLAN.

Jak to funguje?

Výživový poradce vám naplánuje ideální program na míru, kterým se při hubnutí budete řídit. Zahrnuje i kompletní jídelníček potravin s vysokým obsahem bílkovin a všemi potřebnými vitamíny, minerály, stopovými prvky i aminokyselinam, které tělo potřebuje. Výběr je tak široký, že určitě uspokojí i náročné chuťové buňky.

Plán obsahuje šest individuálních programů pro redukci váhy:
COMPLETE (600 - 800 kcal)
PLUS (800 kcal)
MAN (800 kcal)
WORKING (1 000 kcal)
STABILIZE (1 200 kcal)
NON JO-JO EFFECT (1 200 – 1 500 kcal)

dietní program nutrifood

Co budete jíst?

Programy nabízí obrovský výběr různých produktů. Výrobci mysleli i na lidi s výživovým omezením, a proto je na výběr i z bezlaktózových a bezlepkových potravin. Jejich příprava je snadná a zabere jen pár minut. Jedna porce obsahuje 33% doporučené denní dávky vitamínů, minerálů, stopových prvků i aminokyselin. Jde o plnohodnotnou náhradu stravy s nízkým obsahem sacharidů a vysokým obsahem biologicky aktivních bílkovin.

Koktejly – z víc než desítky různých příchutí si vybere úplně každý

Polévky – krémové polévky se zeleninou či masem zasytí na dlouhou dobu

Kaše – kaše s ovesnými vločkami pro příjemné ráno

Hlavní jídla – těstoviny, rizoto, mleté maso, omeleta nebo třeba palačinka? Díky výběru hlavních jídel získáte pocit, že ani nedržíte dietu.

Tyčinky – mohou doplňovat jídelníček. Jsou bohaté na vlákninu, vápník i fosfor. S příchutí jahod, kokosu nebo ořechů v čokoládě.

Drinky – jsou důležité pro dodržování pitného režimu. V nabídce jsou ovocné nápoje i zeleninový vývar.

Smoothie – velmi oblíbené u dětí i sportovců. Dejte si je na ledu a zjistíte, že v létě není lepší osvěžení. Je libo mango, jahoda nebo čokoláda?

Čaje – bylinkové čaje z moringy olejodárné obsahují až 90 živin, 46 antioxidantů, 18 aminokyselin a vysokou dávku vlákniny. Napomáhají při dietě, podporují metabolismus a ještě posilují obranyschopnost.

Pivo – i při dietě si můžete občas dopřát pivo. Ale jen to vysokoproteinové NutriFood.

Víno – alkohol krásné postavě neprospívá. Občas jsou ale příležitosti, kdy byste si víno dali velmi rádi. Pak můžete sáhnout po nealkoholické variantě šumivého vína NutriFood. Má plnou chuť a vyrábí ho vinaři u nás, na jižní Moravě.

Fit pasta – nízkokalorické špagety nebo rýže vyrobené z rostliny konjak. Neobsahují tuk, cukr, sůl, lepek, laktózu ani sóju, ale přitom v sobě mají velké množství vlákniny.

Vláknina NutriFood – podporuje peristaltiku střev a pomáhá při zácpě

Mousse mix – zahušťující směs obsahující vlákninu

NutriFood Chipsy Barbecue – nízkoenergetické chipsy s proteiny jsou také plné vlákniny

Tabulka programov Nutrifood

Rezervace termínu