Široká stehna mohou trápit i jinak velmi štíhlé ženy. Mají problém s výběrem kalhot, kterým se možná i úplně vyhýbají, aby nedokonalost zakryly. Patříte mezi ně? Vyzkoušela jste už diety i sport a nic nepomohlo? Pak je možná čas na liposukci. Muži mají naopak štěstí, že tuk na stehnech je většinou netrápí.

Vyberte si

Provádíme liposukci vnější i vnitřní stehen. Můžete si nechat odsát tuk z jedné z nich, nebo i obou. Pokud vás trápí i větší zadeček, doporučujeme zákrok spojit i s liposukcí hýždí, pro dosažení co největšího efektu.

Netrápí vás cukrovka, onemocnění plic, srdce, ani krevního oběhu? Pak zřejmě nic nebrání tomu, abyste se objednala na konzultaci k našemu lékaři. Ten rozhodne, jak přesně zákrok provede a doporučí vám ideální rozsah pro co nejlepší výsledek.

 

liposukce boku

 

Nemusíte se bát

Chcete se vyhnout dlouhé rekonvalescenci? Věřte, že  liposukci provádíme co nejšetrněji. Většinou za 2-3 dny se můžete vrátit zpět do práce. Několik týdnů se pak neobejde bez speciálního kompresního prádla, které si ale můžete postupně odkládat na delší a delší dobu. Konkrétní délka rekonvalescence pak záleží na rozsahu zákroku a konkrétním klientovi.

Tukovou hmotu odsává lékař speciální kanylou za pomoci podtlaku. Do vybrané oblasti nejdříve napustí roztok, který pak odstraní i s tukem. Na stehnech je nutné určité množství nechat, aby nevznikly nežádoucí přechody. Zkušený chirurg sám vybírá místa vpichu tak, aby byl výsledný dojem do nejlepší a jizvičky byly co nejméně vidět.

 

Klientka po liposukci vnitřních stehen a vnitřní částí kolen
Klientka po liposukci vnitřních stehen a vnitřní částí kolen. Druhá fotka po 14 dnech po zákroku.

Ceník

ZákrokAnestezieCena
Liposukce malá oblast
(podbradek, kolena, venušin pahorek,valy paží)
zákrok prováděn v lokální anest.9.900,-
Liposukce střední
(boky, zevní stehna, vnitřní stehna, paže, podbřišek)
zákrok prováděn v lokální anest.15.000,-
Liposukce velká
(celé břicho, celá stehna)
zákrok prováděn v lokální anest.19.900,-
Liposukce - velká
(celé břicho, celá stehna popř.kombinace oblastí)
zákrok prováděn v celkové anest.35.500,-
Abdominoplastika + liposukce bokůzákrok prováděn v celkové anest.51.000,-
v ceně výkonuje 1ks liposukčního prádla LIPOELASTICstřední liposukce
500,-

velká liposukce
1.000,-

Doporučujeme

Nezávazná konzultace